Canlı Maç Sonuçları

Maç Tahminleri

SporDurumSaatÜlkeMüsabakaMaç
27/05/2018 Tarihli Tahminler
00:00ABDMLSSeattle Sounders - Real Salt Lake
00:00EkvadorPremier A 1.AşamaUniversidad Catolica - El Nacional
00:20ParaguayProfesyonel Lig AperturaSol De America - Club Olimpia
00:30ŞiliPremier LigO Higgins - Deportes Iquique
01:00BrezilyaSerie APalmeiras - Sport Recife
01:00ŞiliPrimera BPuerto Montt - Union San Felipe
01:30ParaguayIntermedia LigSportivo San Lorenzo - Sportivo Iteno
02:00ABDMLSNew York Red Bulls - Philadelphia Union
02:00ABDUSLPittsburgh Riverhounds - City Islanders
02:30ParaguayProfesyonel Lig AperturaLibertad - Deportivo Capiata
02:30BolivyaPremier Lig Copa Sudamericana Play Off 2.Aşama FSport Boys Warnes - Guabira
02:30ABDUSLFC Cincinnati - Louisville City
03:00BrezilyaSerie AAtletico Mineiro - Flamengo
03:00ŞiliPremier LigCD Universidad Catolica - Antofagasta
03:00KamerunElite ONELes Astres - Bamboutos
03:00KamerunElite ONENew Star De Douala - Unisport Bafang
03:00Faroe AdalarıMaster LigAB Argir - HB Torshavn
03:00Faroe AdalarıMaster LigB36 Torshavn - NSI Runavik
03:00Faroe AdalarıMaster LigVikingur Gota - KI Klaksvik
03:00KazakistanPremier LigAktobe - Irtysh Pavlodar
03:00KazakistanPremier LigFC Astana - Zhetysu
03:00KazakistanPremier LigShakhter Karagandy - Tobol
03:00KazakistanPremier LigAtyrau - Kairat
03:00KazakistanPremier LigKyzyl-Zhar - Ordabasy Shymkent
03:00ParaguayIntermedia LigFernando De La Mora - General Caballero
03:00-1.LigBaranovichi - Belshina
03:00-1.LigKhimik Svetlogorsk - Granit Mikashevichi
03:00-1.LigSlavia Mozyr - Zorka-BDU Minsk
03:00-1.LigSmorgon - Kommunalnik Slonim
03:00ABDUSLTulsa Roughnecks - OKC Energy
04:00ABDMLSColorado Rapids - Portland Timbers
08:00JaponyaJ2 LigMito HollyHock - Avispa Fukuoka
09:00JaponyaJ2 LigJEF United - Roasso Kumamoto
11:00TayvanPremier Lig AçılışTainan City - Taipower
12:00Kazakistan1.LigKaspyi - Maqtaaral
12:00SırbistanSırp Ligi DoğuCar Konstantin - Sindelic Nis
12:00Rusya2.Lig DoğuChita - Sakhalin
12:00Rusya2.Lig DoğuIrtysh OMSK - Dinamo Barnaul
13:45Polonya1.LigBytovia Bytow - Chrobry Glogow
13:45Polonya1.LigMiedz Legnica - Chojniczanka Chojnice
13:45Polonya1.LigRuch Chorzow - Zaglebie Sosnowiec
13:45Polonya1.LigOlimpia Grudziadz - Katowice
14:00KamboçyaC-LigPhnom Penh Crown - Asia Europe University
15:00Norveç2.Lig Grup 1Nybergsund - Alta
15:00İsviçreKupa FinalZürich - Young Boys
15:00KenyaPremier LigUlinzi Stars - Sofapaka
15:00EstonyaPremium LigTallinna Kalev - JK Tammeka Tartu
15:30SingapurS-LigAlbirex Niigata S - Balestier Khalsa
15:30SingapurS-LigGeylang International - Tampines Rovers
15:30HollandaDerde Divisie ZondagUNA - JVC Cuijk
16:00İsveçAllsvenskanGIF Sundsvall - Göteborg
16:00İsveçAllsvenskanKalmar - Hammarby
16:00İsveçSuperettanHalmstad - Östers
16:00Rusya2.Lig Ural-PovolzhyeChelyabinsk - Syzran-2003
16:00Rusya2.Lig Ural-PovolzhyeNeftekhimik - Zenit Izhevsk
16:00Rusya2.Lig Ural-PovolzhyeVolga Ulyanovsk - KAMAZ
16:30EndonezyaLiga 1Bali United Pusam - Persib Bandung
16:30IrakPremier LigAl Kahrabaa - Naft
17:00BrezilyaSerie AParana - Atletico Paranaense
17:00İngiltere1.Lig Yükselme Play Off FinalRotherham United - Shrewsbury
17:00MalezyaSüper LigPKNS FC - Darul Takzim
17:00Slovenya1.SNLDomzale - Olimpija Ljubljana
17:00Slovenya1.SNLKrsko - Celje
17:00Slovenya1.SNLMaribor - Gorica
17:00Slovenya1.SNLRudar Velenje - Triglav
17:00LetonyaVirsligaJelgava - Rigas Futbola Skola
17:00YunanistanFutbol LigiPanserraikos - Doxa Dramas
17:00Belçika1.Amatör Lig Yükselme Play OffDeinze - Lommel United
17:00Rusya2.Lig MerkezZvezda Ryazan - Metallurg Lipetsk
17:00Rusya2.Lig GüneyAngusht - Dinamo Stavropol
17:00DanimarkaSüperlig Play Out 3.TurLyngby - Vendsyssel FF
18:00MacaristanNB IBudapest Vasas - Szombathelyi Haladas
18:00MacaristanNB IDebrecen - Puskas FC
18:00-Premier LigShakhtyor Soligorsk - Gomel
18:00İsveç1.Lig GüneyIK Oddevold - Lunds BK
18:00İsveç1.Lig KuzeySandvikens IF - Vasteras SK FK
18:00-Ulusal LigFC Zaria Balti - Dinamo-Auto
18:00-Ulusal LigSfintul Gheorghe - Zimbru
18:00MacaristanNB IINyiregyhaza Spartacus - Vac FC
18:00MacaristanNB IISoproni VSE - Zalaegerszegi TE
18:00Sırbistan1.LigMetalac GM - Jagodina
18:00Sırbistan1.LigProleter Novi Sad - Teleoptik
18:00Hırvatistan3.HNL DoğuBijelo Brdo - Belisce
18:00Slovakya3.Lig BatıNove Mesto nad Vahom - Spartak Trnava II
18:00Slovenya3.SNL BatıMNK Izola - Ilirska Bistrica
18:30AvusturyaBundesligaAdmira Wacker - St. Pölten
18:30AvusturyaBundesligaAustria Wien - Salzburg
18:30İsveçAllsvenskanBrommapojkarna - Örebro
18:30AvusturyaBundesligaMattersburg - LASK Linz
18:30AvusturyaBundesligaRheindorf Altach - Sturm Graz
18:30AvusturyaBundesligaWolfsberger AC - Rapid Wien
18:30İsveçAllsvenskanElfsborg - Trelleborgs FF
18:30İsveçAllsvenskanIK Sirius - Djurgarden
18:30MacaristanNB IFerencvaros - Diosgyor
18:30MacaristanNB III NyugatiDunaharaszti MTK - Penzügyör
18:30FinlandiyaKakkonen Grup CJBK - PK-37
19:00NorveçEliteserienBodo / Glimt - Ranheim
19:00NorveçEliteserienHaugesund - Tromsö
19:00NorveçEliteserienMolde - Start
19:00NorveçEliteserienStromsgodset - Sandefjord
19:00İzlandaUrvalsdeildKeflavik - İB Vestmannaeyjar
19:00Norveç1.LigAalesund - HamKam
19:00ŞiliPrimera BMagallanes - San Marcos
19:00Belçika1.Lig A Avrupa Ligi FinalGenk - Zulte Waregem
19:00DanimarkaSüperlig Play Out 3.TurEsbjerg - Silkeborg IF
19:15PeruPremier Lig AperturaSporting Cristal - Union Comercio
20:00İzlandaUrvalsdeildKR Reykjavik - KA Akureyri
20:00İzlandaUrvalsdeildVikingur Reykjavik - Fjölnir
20:00EkvadorPremier A 1.AşamaDeportivo Cuenca - Aucas
20:00ArnavutlukKupa FinalKF Laçi - Skenderbeu
20:30MacaristanNB IVideoton - Budapest Honved
21:00NorveçEliteserienRosenborg - Brann
21:00UruguayPremier Lig Intermediate Turu Grup 1Cerro - Liverpool FC (Montevideo)
21:00UruguayPremier Lig Intermediate Turu Grup 1Montevideo Wanderers - Nacional de Football
21:30İspanya2.LigHuesca - Gimnastic Tarragona
21:30İspanya2.LigSporting Gijon - Granada
21:30İspanya2.LigZaragoza - Valladolid
21:30İspanya2.LigAlmeria - Alcorcon
21:30İtalyaSerie B Yükselme Play Off Çeyrek FinalVenezia - Perugia
21:30İspanya2.LigCadiz - Tenerife
21:30İspanya2.LigCultural Leonesa - Real Oviedo
22:00FransaLigue 1 Play Out 1/2Toulouse - Ajaccio
22:00BrezilyaSerie ABahia - Vasco da Gama
22:00BrezilyaSerie ABotafogo - Vitoria
22:00BrezilyaSerie AInternacional - Corinthians
22:00BrezilyaSerie ASantos - Cruzeiro
22:00BolivyaPremier Lig Apertura Yarı FinalWilstermann - San Jose
22:00IrakPremier LigAl Shorta - Al Minaa Basra
22:15İzlandaUrvalsdeildStjarnan - Grindavik
22:30ŞiliPrimera BCobresal - Santiago Wanderers
23:00İzlandaUrvalsdeildValur - Breidablik
23:00Peru2.LigCesar Vallejo - Union Huaral
23:30ParaguayProfesyonel Lig AperturaCerro Porteno - General Diaz
28/05/2018 Tarihli Tahminler
00:00EkvadorPremier A 1.AşamaGuayaquil City - Macara
00:00PeruPremier Lig AperturaAlianza Lima - Sport Boys
00:15BolivyaPremier Lig Apertura Yarı FinalThe Strongest - Bolivar
00:30ŞiliPremier LigAudax Italiano - Union Espanola
01:00ABDMLSSporting Kansas City - Columbus Crew
02:00MoritanyaPremier LigConcorde - ASC Police
03:00ŞiliPrimera BCSD Rangers - La Serena
03:00AzerbaycanKupa FinalQabala - Keşla FK
03:00ABDNWSLHouston Dash (K) - Washington Spirit (K)
03:30EkvadorPremier A 1.AşamaEmelec - Barcelona SC
13:00Güney KoreWK-LigiBusan Sangmu (K) - Hwacheon KSPO (K)
13:00Güney KoreWK-LigiSeoul Amazones (K) - Daejeon Sportstoto (K)
13:30Güney KoreK Lig 2Anyang - Seoul E-Land
15:00İsveçU21 Ligi Allsvenskan U21 İlkbahar KuzeyBrommapojkarna U21 - Djurgarden U21
15:00EtiyopyaPremier LigSidama Bunna - Adama Kenema
16:00Ermenistan1.LigBanants II - Pyunik II
16:00Ermenistan1.LigShirak II - Alashkert II
16:00EtiyopyaPremier LigMekelakeya - Kedus Giorgis
17:00İngiltere2.Lig Yükselme Play Off FinalCoventry - Exeter City
17:00RusyaKadınlar Süper LigZvezda Perm (K) - Ryazan (K)
18:00İsveçU21 Ligi Allsvenskan U21 İlkbahar KuzeyÖrebro U21 - Hammarby U21
20:00NorveçEliteserienSarpsborg 08 - Stabaek
20:45-Premier LigNeman Grodno - Torpedo Zhodino
22:00-ÜlkelerFransa - İrlanda Cumhuriyeti
22:15İzlandaUrvalsdeildFH Hafnarfjordur - Fylkir
29/05/2018 Tarihli Tahminler
03:00ŞiliPremier LigColo Colo - Union La Calera
15:30Çek Cumhuriyeti1.Lig U19Sigma Olomouc U19 - Viktoria Plzen U19
16:30EndonezyaLiga 1Persebaya Surabaya - Persipura Jayapura
17:02ÖzbekistanKupa Son 8 TuruBunyodkor - Sogdiana Jizzax
18:00Çek Cumhuriyeti4.Lig Grup EOpava II - Novy Jicin
18:30FinlandiyaVeikkausliigaHJK Helsinki - SJK Seinajoki
18:45-Premier LigVitebsk - Slutsk
19:00İsveçU19 Ligi Allsvenskan GüneyKalmar U19 - Hacken U19
19:00EstonyaKadınlar Premium Lig10 Premium (K) - Parnu (K)
19:00EstonyaKadınlar Premium LigTallinna Kalev (K) - Flora (K)
19:30İsrailKadınlar Ligat Al Şampiyonluk TuruMaccabi Kiryat Gat (K) - Maccabi Holon (K)
19:30İsrailKadınlar Ligat Al Şampiyonluk TuruIroni Ramat HaSharon (K) - ASA Tel Aviv (K)
20:00İsveçSuperettanVarbergs BoIS FC - Degerfors
20:00Norveç1.LigKongsvinger - Ullensaker / Kisa
20:00İsveç1.Lig GüneySkövde AIK - Husqvarna FF
20:00AvusturyaLandesliga KarntenSpittal - Ferlach
20:45-Premier LigDinamo Brest - Dnepr Mogilev
21:00İzlandaKadınlar UrvalsdeildİBV (K) - Valur (K)
22:15İzlandaKadınlar UrvalsdeildKR (K) - Breidablik (K)
23:00PeruPremier Lig AperturaAyacucho FC - UTC Cajamarca
30/05/2018 Tarihli Tahminler
00:30ParaguayProfesyonel Lig AperturaIndependiente FBC - Sol De America
02:40ParaguayProfesyonel Lig AperturaDeportivo Capiata - Nacional Asuncion
03:00KamerunElite ONECotonsport - Les Astres
03:00KamerunElite ONEUnisport Bafang - Young Sport Academy
03:00FilipinlerPFLCeres - Global FC
03:00TürkmenistanYokary LigMerw - Ahal
03:30BrezilyaSerie BLondrina - Coritiba
04:00PeruPremier Lig AperturaSport Boys - Deportivo Municipal
04:00ABDUSLReal Monarchs - Sacramento Republic
13:00VietnamV-Lig 1Xi Mang Hai Phong - Quang Ninh
14:00VietnamV-Lig 1Thanh Hoa - Hoang Anh Gia Lai
14:00IrakPremier LigAl Kahrabaa - Karbala
14:00IrakPremier LigAl Minaa Basra - Al Najaf
14:00IrakPremier LigZakho - Naft
14:00IrakPremier LigNaft Al-Janoob - Al Zawraa
15:00KenyaPremier LigSoNy Sugar - Gor Mahia
15:00VietnamV-Lig 1Song Lam Nghe An - Ha Noi T&T
15:00ÖzbekistanKupa Son 8 TuruDinamo Samarqand - Qizilqum Zarafshon
15:30SingapurS-LigYoung Lions - Tampines Rovers
16:00ZambiyaSüper LigGreen Buffaloes - Zanaco
16:00ZambiyaSüper LigNchanga Rangers - Forest Rangers
16:00ZambiyaSüper LigNakambala Leopards - Nkana
16:00ZambiyaSüper LigRed Arrows - National Assembly
16:30RuandaUlusal Futbol LigiAS Kigali - Rayon Sports
16:30RuandaUlusal Futbol LigiMukura - Etincelles
16:57ÖzbekistanKupa Son 8 TuruKokand-1912 - Neftchi Fargona
17:00AvusturyaJugendliga U18Salzburg U18 - Rapid Wien U18
17:03ÖzbekistanKupa Son 8 TuruOTMK Olmaliq - Nasaf Qarshi
18:00Çek Cumhuriyeti3.Lig CFLBenesov - Stechovice
18:00Çek Cumhuriyeti3.Lig CFLSokol Zapy - Prevysov
18:00Polonya3.Lig Grup 4Resovia Rzeszow - Orleta Radzyn Podlaski
18:00Polonya3.Lig Grup 4Karpaty Krosno - Chelmianka Chelm
18:00Polonya3.Lig Grup 4Podlasie Biala Podlaska - Avia Swidnik
18:00İsveçU21 Ligi Superettan U21 İlkbahar GüneyGAIS U21 - Varbergs U21
18:00NijeryaNPFLAkwa United - Enyimba
18:30FinlandiyaKadınlar LigiAland United (K) - TPS (K)
19:00-Grup AşamalarıEstonya - Litvanya
19:30NorveçNM Kupası 4.TurRosenborg - Odds BK
19:30AvusturyaLandesliga KarntenFeldkirchen - Lendorf
19:30AvusturyaLandesliga KarntenTreibach - ATSV Wolfsberg
19:45AvusturyaLandesliga NiederösterreichZwettl - Waidhofen / Thaya
20:30İzlandaKupa Son 8 TuruValur - İB Vestmannaeyjar
20:30DanimarkaU19 LigiFC Copenhagen U19 - Vejle U19
20:45Polonya3.Lig Grup 1Warta Sieradz - Sokol Aleksandrow
21:00UruguayPremier Lig Intermediate Turu Grup 1Danubio - Rampla Juniors
21:00NorveçNM Kupası 4.TurLilleström - Brann
21:00İzlandaKupa Son 8 TuruFjölnir - Thor Akureyri
21:00BrezilyaBrasileiro Kadınlar 1.Aşama Grup 1Sao Jose (K) - Ferroviaria (K)
21:15SlovenyaKupa FinalOlimpija Ljubljana - Aluminij
21:30CebelitarıkPremier LigManchester United GIB - Europa FC
22:00İskoçyaKadınlar Premier Lig 1Rangers (K) - Glasgow City (K)
22:15İzlandaKupa Son 8 TuruBreidablik - KR Reykjavik
22:15İzlandaKupa Son 8 TuruFram Reykjavik - Vikingur Olafsvik
22:15İzlandaKupa Son 8 TuruGrindavik - İA Akranes
22:15İzlandaKupa Son 8 TuruStjarnan - Throttur Reykjavik
23:30PeruPremier Lig AperturaUnion Comercio - Universidad San Martin

Maç Tahminleri - İddaa Tahminleri

Spor severlerin de takdir edeceği gibi analiz yapabilmek için istatistikler büyük önem taşıyor ve aslında alacağınız bahisler de bu istatistiklere göre şekilleniyor. Bunu sizin yerinize yapan ve daha sağlıklı analizler ile birlikte kazanma ihtimalini arttıran bir ekip olsaydı çok daha iyi olmaz mıydı? Beleştepe ailesi uzun süredir yaptığı çalışmaları somut hale getirerek güçlü bir çalışmada topladı ve bu çalışma sayesinde takımların form durumları, attığı gol sayısı, yediği gol sayısı, ev ve deplasman formu gibi detaylar bir havuzda toplanarak ortaya analizler çıkartılıyor. Maç tahminleri bu sayede çok daha basit bir hal alıyor ve banko maçlar bulmak da aynı oranda kolaylaşıyor.

Bu profesyonel çalışmanın sizinle buluşturduğu detaylar aslında direkt maç sonucu olarak listelenmiyor. Alt üst tahmini, karşılıklı gol var/yok şeklindeki tahminler, bahis almanızı çok daha kolay hale getiriyor. Banko tahminler ile birlikte kupon oluşturmanız da çok daha kolay hale gelecek ve hazırladığımız çalışmanın sunduğu analizler ile birlikte sizlerin de analizleri birleşerek ortaya daha sağlam kuponlar çıkacaktır. Ek olarak iddaa yorumları da yine Beleştepe’nin deneyimli editörleri tarafından ücretsiz olarak sizlere sunuluyor. Takımların form durumları, bugüne kadar oynadıkları tüm maçlar ve attıkları/yedikleri gol sayısı ile birlikte analiz yapmak artık sandığınızdan daha kolay! Tek tek takımları incelemek yerine sizler de Beleştepe ekibinden bu konuda daha güçlü yardımlar alabilirsiniz.